ללא תמונה
ללא תמונה

כלות ביום החתונה

news 3 מאמרים

 

אומרים שאין יפה כמו כלה ביום חתונתה. האושר והשמחה של יום החתונה וכל מה שהוא מסמל באמת יכולים להפוך את המאושרת ליפה במיוחד, אבל זה לא הכל. היום המאושר גם מעורר במקביל לא מעט לחץ בקרב לא מעט כלות. בשורות הבאות נזכיר כמה דברים חשובים, שיהפכו את יום החתונה ואת ההכנות האחרונות להרבה יותר מהנים והרבה פחות מלחיצים.

 

לא לשכוח חברה

יום חתונתן של כל הכלות כמעט הוא מרגש מאוד. לא מוגזם יהיה לומר שרבות מהכלות מרגישות "על קוצים". כתוצאה מכך, גם לא נדיר לחטוף "בלק אאוט" לשכוח מה צריך לעשות, מה צריך להספיק ואפילו - ליהנות מהדרך. על מנת להוריד את רמת הלחץ, על מנת לזכור כל מה שצריך לזכור ובכלל, כדי להרגיש יותר רגועות, צריך לזכור את החברה המלווה.

יש כאלה שסבורות שפמליה של חברות יכולה לעזור במיוחד. אנו סבורים שלא לכולן זה מתאים ולפעמים זה מרגיש יותר מדי. באופן כללי, חברה טובה או שתיים, כאלה שילכו אתך ויעזרו ויתמכו ויזכרו בשבילך את הדברים הקטנים הן דבר שתורם הרבה מאוד לשלוות נפש והורדת מפלס ההתרגשות.

 

לא לשכוח ליהנות

באופן מוזר, לכאורה, נשים רבות ביום חתונתן שוכחות פשוט ליהנות. נכון שלא מדובר בעוד יום שגרתי. נכון שלא מדובר ביום של סתם אלא בציון דרך של ממש, אבל זה לא אומר שצריך להיות מרוכזות בעניינים טכניים או בחרדות. חשוב לזכור ליהנות מהיום הזה, בין הסידורים וההתרוצצויות, בין הספר לבין המאפרת, בין הצילומים לבין דפיקות הלב. כשבוחרים ליהנות ומגיעים עם ראש פתוח, מצליחים למצוא רגעים קטנים ונחמדים, גם כשעמוס וגם כשמתרגשים.

 

לא לשכוח לאכול ולשתות

לחץ ומהירות הם מתכון בטוח להשכחת הצרכים הטבעיים של הגוף. מסתבר שלא מעט כלות שוכחות את עצמן ולא מקדישות זמן להתרגעות, אכילה ושתיה. ממש לא נדיר שכלות מגיעות לרגע האמת ולחופה בתחושה של אפיסת כוחות ממש. לא רק שמצב זה אינו רצוי, הוא גם לא בריא וממש לא נעים.

חשוב לזכור להשאיר זמן לארוחות קלות, לשתייה קלה, להסבה לבד או עם חברות. אמנם לא כדאי לבחור באפשרות של ארוחה כבדה, אבל אסור להשאיר את הגוף בלי דלק, דווקא ביום הגדול.

 

לא לשכוח את הלב

דבר נוסף שאנו מבקשים להזכיר הוא את צרכי הלב הבסיסיים. אנשים דתיים רואים את יום החתונה כיום מיוחד גם מבחינה רוחנית. אנו סבורים שלכולם זהו יום מתאים לחשבון נפש אישי, להיטהרות, לעשיית שלום פנימי ועם הסביבה. לכן, מלבד כל ההכנות הטכניות שצריך להספיק, מלבד מדידת השמלה האחרונה, האיפור וכל היתר, כדאי למצוא את הזמן לחשוב על החיים, על המשפחה, על כל מה שחשוב באמת ועל כל הדברים הטובים שטומן העתיד וששווה להרגיש בזכותם מאושרים. 

 

 

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות